Vilag Helyzete Ebred a Vilag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vilag Helyzete Cikkei

5 posters

Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Vilag Helyzete Cikkei

Témanyitás  Admin Kedd Jan. 10, 2012 2:23 am

Vélemények a "Vilag Helyzete" oldal cikkeivel kapcsolatban
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Age : 51

https://vilaghelyzete.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Re: Vilag Helyzete Cikkei

Témanyitás  csakazért Szer. Jan. 18, 2012 7:58 am

Jan. 17 kedd "Eszméletlen infók kerülnek elő a TRILLIÓ DOLLÁROS BOTRÁNY..."

"(5 és még 45 NULLA van utána)"
5*10^45-en USD???? (öt ször tíz a negyvenötödiken) Talán a kvantumfizikában, vagy a csillagászatban dobálóznak ekkora számokkal.
A wikipédia szerint 2010-ben kb. 6,3*10^13-on USD (kb. 63ezer milliárd USD) volt a Föld teljes GDP-je.
Tehát a kötvényen kb. 10^32-en 2010-hez hasonló évnyi (ennek az időnek a töredéke sem telt el az univerzumunk keletkezése óta...) GDP összege szerepel. Ezen csak mosolyogni lehet... Smile)
Viszont az idézett cikket (és sajnos akár a kapcsolódó témát is) határozottan hiteltelenné teszi számomra.

csakazért

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Re: Vilag Helyzete Cikkei

Témanyitás  csakazért Szer. Jan. 18, 2012 8:53 am

Ha már elővettem a a számológépet:
mai áron 1 oz arany=1658USD; 1oz=28,349526125g
Tehát a kötvényen szereplő összeg kb. 8,55*10^43g vagyis, kb. 8,55*10^37 tonna arany ára.
A földünk tömege: 5,97*10^21 tonna
összegezve: a kötvényen szereplő összeg (kicsit elnagyolva, azaz a 8,55-öt, és az 5,97-et egyenlőnek tekintve) 10^16-on darab azaz tíz-szer-százezermilliárd darab föld tömegével egyenlő mennyiségű arany értékét képviseli... Smile

csakazért

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Kérés

Témanyitás  whitehill Vas. Feb. 05, 2012 5:35 am

Üdv!

Én a vilaghelyzete.blogspot.com nevű oldal egy szerkesztőjével, moderátorával vagy adminisztrátorral szeretném felvenni a kapcsolatot. Azért itt kérem, mert a blogon nincs kiírva kapcsolat felvételi cím. Gondolom nem véletlenül.

Nekem a mostanában emlegetett Dragon Family-vel és a 2. Pearl Harbour-el kapcsolatban lennének megjegyzéseim és néhány érdekességem, amit mindenképpen meg szeretnék osztani egy szerkesztővel, aki talán tudna vele mit kezdeni. Ha valaki lenne olyan kedves és küldene egy elérhetőséget, azt megköszönném Smile

whitehill

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 05.

Vissza az elejére Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Re: Vilag Helyzete Cikkei

Témanyitás  iritnem Kedd Feb. 07, 2012 10:07 pm

whitehill írta:Üdv!

Én a vilaghelyzete.blogspot.com nevű oldal egy szerkesztőjével, moderátorával vagy adminisztrátorral szeretném felvenni a kapcsolatot. Azért itt kérem, mert a blogon nincs kiírva kapcsolat felvételi cím. Gondolom nem véletlenül.

Nekem a mostanában emlegetett Dragon Family-vel és a 2. Pearl Harbour-el kapcsolatban lennének megjegyzéseim és néhány érdekességem, amit mindenképpen meg szeretnék osztani egy szerkesztővel, aki talán tudna vele mit kezdeni. Ha valaki lenne olyan kedves és küldene egy elérhetőséget, azt megköszönném Smile

Én is egy adminnal beszélnék szívesen. Egy érdekes dokumentumot szeretnék megosztani vele. Emailcímem a regisztrációnál megadtam.

iritnem

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 07.

Vissza az elejére Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Ha írni akartok privátban !

Témanyitás  Admin Szomb. Feb. 11, 2012 2:00 am

Ha szeretnétek felvenni a kapcsolatot privátban! Írhattok nyugodtan!
Itt az e-mail címem: oti@vipmail.hu

Smile
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Age : 51

https://vilaghelyzete.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Re: Vilag Helyzete Cikkei

Témanyitás  ernö Vas. Szept. 02, 2012 1:49 am

Örömmel olvasom mindig az oldalon megjelent cikkeket. Rengeteg információt találok a világban folyó eseményekről, melyek oly kevés embert foglakoztatnak. Tisztelettel szeretném megkérdezni ezért, hogy vajon lesz-e változás? Hiszen már a végéhez közeledünk a 2012-es évnek és és még semmi nem tapasztlaható az előrejelzésekből. Már az is felmerült bennem, hogy nem-e azért jött létre ez az oldal is, hogy ellenőrízni lehessen ki látogatja ezeket az oldalakat?! Jó lenne végre válaszokat kapni.

ernö

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.

Vissza az elejére Go down

Vilag Helyzete Cikkei Empty Re: Vilag Helyzete Cikkei

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.